W dniu dzisiejszym uprawomocniło się pozwolenie na budowę domu wielorodzinnego przy ul. Pestalozziego 16 w Bydgoszczy.  Planujemy rozpoczęcie budowy w nowej lokalizacji w najbliższy poniedziałek tj 1 grudnia. Generalnym Wykonawcą jest, tak jak dotychczas, Przedsiębiorstwo Interbud SA w Bydgoszczy. Zakończenie budowy w pierwszym kwartale 2016 roku.

Na niewielkiej działce bezpośrednio przylegającej do skweru Zamenhoffa powstanie budynek mieszczący 57 mieszkań na 6 kondygnacjach oraz 32 miejsca parkingowe w  garażu podziemnym i 14 miejsc postojowych w poziomie „0”.

Zainteresowanie nową inwestycja, która uzyskała nazwę Dom Esperanto jest bardzo duże. Do dnia uprawomocnienia się pozwolenia na budowę firma podpisała 14 umów rezerwacyjnych na sprzedaż mieszkań z 25% powierzchni ogółem, co spełnia podstawowy warunek pozyskania kredytu na sfinasowanie przedsięwzięcia.

Na sprzedaż lokal biurowy w Domu Esperanto

NOWA CENA! Do sprzedaży lokal biurowy o powierzchni 29.69 m² na parterze w nowym budynku wielorodzinnym oddanym z końcem miesiąca marca 2016 r. Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia oraz zaplecza sanitarnego. Pomieszczenie główne 26,38 m². Pomieszczenie...

czytaj dalej
Rowerownia w Domu Esperanto

Rowerownia w Domu Esperanto

Wiemy jaki kłopot stwarza przechowywanie rowerów w budynkach wielopiętrowych. Jeżeli nie chcesz męczyć się z wnoszeniem na wysokie piętro i upychaniem roweru na balkonie (jak na zdjęciu) zainteresuj się naszą ofertą mieszkania w Domu Esperanto na Skrzetusku przy ul....

czytaj dalej