Nasze realizacje

ILUZJON

ul. Filmowa

Mały Amsterdam

Czyżkówko

2021

W mieście, a jakby pod gruszą, na dowolnie wybranym boku… Prezentujemy do sprzedaży 71 nowych mieszkań w naszej inwestycji o nazwie „Mały Amsterdam”.

Divertimento

ul. Jeremiego Przybory 10

2020

Divertimento. Budynek ma klasę i elegancję legendarnego Starszego Pana, Jeremiego Przybory – patrona ulicy przy której powstaje nasza inwestycja. Właściciele mieszkań będą mieli wszystko do życia na wyciągnięcie ręki.

Melody

ul. Paderewskiego 34

2018

Melody to pierwsza inwestycja mieszkaniowa w sąsiedztwie rewelacyjnie zaprojektowanej nowej siedziby Akademii Muzycznej, pomyślanej jako kompleks koncertowo-parkowy, który odmieni charakter tej części miasta.

Osiedle Karo

ul. Bełzy 21

2017

Osiedle Karo wraz z sąsiednim budynkiem tworzą nowoczesną tkankę miasta  zastępując rozsypujące się przedwojenne kamieniczki z ich nieodłącznymi „szałerkami”, garażami i bałaganem na podwórkach.

Dom Esperanto

ul. Pestalozziego 16

2016

Największym atutem inwestycji Dom Esperanto jest lokalizacja, która powinna dawać z jednej strony poczucie przestrzeni i harmonii z naturą, z drugiej pozwala na korzystanie z uroków i udogodnień związanych z wielkomiejską infrastrukturą.

Osiedle WW

ul. Karpacka 45

2013 – 2014

Osiedle zlokalizowane na Wzgórzu Wolności, między ulicami Ujejskiego i Karpacką. Osiedle składa się z budynków A, B, B1, C i C1. 

Osiedle Olimpia

ul. Kaliskiego 24, 24A, 26, 28, 30

2008 – 2011

Budynki nowej generacji
PREMIUM

Folwark Deweloper od 15 lat realizuje inwestycje w Bydgoszczy i spełnia Wasze marzenia o wysokiej klasy mieszkaniach, w których poczujecie się wyjątkowo. To właśnie dla Was wybieramy doskonale skomunikowane lokalizacje, blisko szkół, sklepów i ośrodków służby zdrowia. Dla nas najważniejsze podczas projektowania mieszkań, jest ich funkcjonalność, optymalny metraż i ilość pokoi.

Lokalizacja

Nasze inwestycje lokujemy w najlepszych miejscach miasta, doskonale skomunikowanych, blisko sklepów przedszkoli, szkół, ośrodków służby zdrowia.

Funkcjonalność

Projektując mieszkania nadrzędną zasadą jest ich funkcjonalność – optymalny metraż i ilość pokoi.

Cena

Oferujemy wysokiej klasy mieszkania po konkurencyjnych cenach, zachowując jednocześnie wysoki standard stosowanych materiałów i technologii. Nasze mieszkania gwarantują wysoką wartość przez wiele lat.

Bezpieczeństwo zakupu i terminowość

Gwarantujemy bezpieczeństwo pieniędzy Nabywców stosując bankowe rachunki powiernicze. Terminowość oddawania mieszkań zapewniają kredyty inwestycyjne, pozwalające na płynne finansowanie budów, oraz sprawdzeni wykonawcy.