Nowe inwestycje mieszkaniowe w Bydgoszczy

Folwark Deweloper to synonim niezawodności, bezpieczeństwa, a także znakomitych pod każdym względem inwestycji budowlanych. Tworzymy nowe osiedla, które powstają w najlepszych miejscach na mapie Bydgoszczy. Znajdują się one w pobliżu szkół, przedszkoli, sklepów, jak również przychodni czy szpitali. Jesteśmy pewni, że będzie Ci się znakomicie żyło w tworzonych przez nas mieszkaniach, gdyż zadbaliśmy o wszystko, co najważniejsze przy tego typu inwestycjach. Nasze zaangażowanie deweloperskie oraz ambicja sprawiły, że liczba naszych osiedli cały czas rośnie i stają się one niezwykle estetycznym elementem miejskiej architektury.

Nowe inwestycje deweloperskie w Bydgoszczy

ILUZJON

ul. Filmowa

Mały Amsterdam

Czyżkówko

2021

W mieście, a jakby pod gruszą, na dowolnie wybranym boku… Prezentujemy do sprzedaży 71 nowych mieszkań w naszej inwestycji o nazwie „Mały Amsterdam”.

Divertimento

ul. Jeremiego Przybory 10

2020

Divertimento. Budynek ma klasę i elegancję legendarnego Starszego Pana, Jeremiego Przybory – patrona ulicy przy której powstaje nasza inwestycja. Właściciele mieszkań będą mieli wszystko do życia na wyciągnięcie ręki.

Melody

ul. Paderewskiego 34

2018

Melody to pierwsza inwestycja mieszkaniowa w sąsiedztwie rewelacyjnie zaprojektowanej nowej siedziby Akademii Muzycznej, pomyślanej jako kompleks koncertowo-parkowy, który odmieni charakter tej części miasta.

Osiedle Karo

ul. Bełzy 21

2017

Osiedle Karo wraz z sąsiednim budynkiem tworzą nowoczesną tkankę miasta  zastępując rozsypujące się przedwojenne kamieniczki z ich nieodłącznymi „szałerkami”, garażami i bałaganem na podwórkach.

Dom Esperanto

ul. Pestalozziego 16

2016

Największym atutem inwestycji Dom Esperanto jest lokalizacja, która powinna dawać z jednej strony poczucie przestrzeni i harmonii z naturą, z drugiej pozwala na korzystanie z uroków i udogodnień związanych z wielkomiejską infrastrukturą.

Osiedle WW

ul. Karpacka 45

2013 – 2014

Osiedle zlokalizowane na Wzgórzu Wolności, między ulicami Ujejskiego i Karpacką. Osiedle składa się z budynków A, B, B1, C i C1. 

Osiedle Olimpia

ul. Kaliskiego 24, 24A, 26, 28, 30

2008 – 2011

Budowane przez nas nowe osiedla są cenione zarówno przez mieszkańców Bydgoszczy, jak i wszystkich profesjonalnych architektów czy projektantów. Piękna bryła, duża liczba okien, wspaniała lokalizacja, a także idealnie wpasowana w otoczenie kolorystyka budynków sprawiają, że jesteśmy numerem jeden na rynku, a nasze mieszkania stają się częstym wyborem wśród osób szukających idealnego lokum dla siebie bądź swojej rodziny. Stale się rozwijamy, poszerzamy swoją wiedzę oraz zdobywamy nowe umiejętności, by móc zaproponować wszystkim potencjalnym nabywcom skrojone do ich potrzeb inwestycje budowlane. Działamy w Bydgoszczy, dokładając wszelkich starań, by jej obecni i przyszli mieszkańcy mieli możliwość zamieszkania w znakomitych warunkach.

Inwestycje mieszkaniowe Folwark Deweloper w Bydgoszczy – jakie są ich zalety?

Czym wyróżniają się oferowane przez nas mieszkania? Przede wszystkim zostają one zlokalizowane nieopodal szkół, przedszkoli, sklepów, a także przychodni – dzięki temu będziesz miał w niedalekiej odległości wszystko to, co najważniejsze. Poza tym budynki te są bardzo funkcjonalne, ponieważ zostały zaprojektowane w taki sposób, że nawet gdy wybierzesz mieszkanie o niewielkim metrażu, będzie ono nadal niezwykle ustawne. Nowe inwestycje Folwark Deweloper stanowią gwarancję wysokiego standardu, który zapewnia świetną prezencję zewnętrzną i wewnętrzną tych budynków na długie lata, więc w momencie gdy będziesz chciał sprzedać nieruchomość, jej wartość nie zmaleje, a wręcz przeciwnie – wzrośnie.

Zdajemy sobie sprawę, że wybory mieszkaniowe nie należą do najprostszych, gdyż nabycie nieruchomości wiąże się nie tylko z ogromną dawką stresu, ale także z poświęceniem czasu na znalezienie wymarzonego lokum. Jednak jesteśmy pewni, że gdy tylko zobaczysz na żywo tworzone przez nas budynki, będziesz już wiedział, jaką decyzję należy podjąć. Zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz prezentują się one stylowo, gustownie – można by powiedzieć, że wręcz… luksusowo. Zadbaliśmy o to, żeby mieszkania spełniały oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów. Budujemy nowoczesne osiedla, uwzględniając to, by były one niezwykle funkcjonalne oraz dbając o ich estetykę wykonania – to czyni nasze inwestycje deweloperskie jedynymi w swoim rodzaju.

Bydgoszcz miejscem naszych inwestycji deweloperskich

Tak jak już wcześniej wspominaliśmy, działamy na terenie Bydgoszczy. W mieście tym budujemy nowe inwestycje deweloperskie, na które zapotrzebowanie stale rośnie. Tworzymy je w najdogodniejszych lokalizacjach. Dlatego jeśli zależy Ci na tym, aby np. mieć blisko do przystanku autobusowego czy chcesz, aby obok Twojego mieszkania znajdował się sklep z artykułami spożywczymi – my o to zadbaliśmy! Nasze osiedla mieszkaniowe dają z jednej strony poczucie przebywania niedaleko wielkomiejskiej dżungli, ale też powstają one na terenach zlokalizowanych w pobliżu pięknych przestrzeni zielonych.

Nasze inwestycje budowlane to:

  • nowe osiedla mieszkaniowe, które są zlokalizowane w najlepszych miejscach w Bydgoszczy,
  • mieszkania o najwyższym standardzie – ich projekt dopracowaliśmy w 100%, dzięki czemu efekt końcowy zachwyca,
  • realizacje przemyślane od A do Z, które spełniają wszelkie standardy jakości,
  • budynki klasy premium dostępne jednak w konkurencyjnych cenach.

Jeśli zastanawiasz się nad nową inwestycją mieszkaniową albo będzie to Twój pierwszy zakup lokum, Folwark Deweloper stanowi najlepszy z możliwych wyborów. Wyróżniają nas terminowość oddawania mieszkań, atrakcyjne ceny, a także rewelacyjnie zaprojektowane osiedla! Nie wierzysz? W takim razie musisz jak najszybciej zobaczyć którąś z naszych inwestycji na żywo! Efekt – miłość od pierwszego wejrzenia!

Budynki nowej generacji
PREMIUM

Folwark Deweloper od 15 lat realizuje inwestycje w Bydgoszczy i spełnia Wasze marzenia o wysokiej klasy mieszkaniach, w których poczujecie się wyjątkowo. To właśnie dla Was wybieramy doskonale skomunikowane lokalizacje, blisko szkół, sklepów i ośrodków służby zdrowia. Dla nas najważniejsze podczas projektowania mieszkań, jest ich funkcjonalność, optymalny metraż i ilość pokoi.

Lokalizacja

Nasze inwestycje lokujemy w najlepszych miejscach miasta, doskonale skomunikowanych, blisko sklepów przedszkoli, szkół, ośrodków służby zdrowia.

Funkcjonalność

Projektując mieszkania nadrzędną zasadą jest ich funkcjonalność – optymalny metraż i ilość pokoi.

Cena

Oferujemy wysokiej klasy mieszkania po konkurencyjnych cenach, zachowując jednocześnie wysoki standard stosowanych materiałów i technologii. Nasze mieszkania gwarantują wysoką wartość przez wiele lat.

Bezpieczeństwo zakupu i terminowość

Gwarantujemy bezpieczeństwo pieniędzy Nabywców stosując bankowe rachunki powiernicze. Terminowość oddawania mieszkań zapewniają kredyty inwestycyjne, pozwalające na płynne finansowanie budów, oraz sprawdzeni wykonawcy.