Zarząd Folwark Deweloper sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy ma zaszczyt zaprosić Szanownych Państwa na uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej ufundowanej w 99 rocznicę śmierci Ludwika Zamenhofa, która przypada 14 kwietnia 2016 roku.
Tablica zlokalizowana jest na frontonie nowego budynku mieszkalnego zbudowanego przez Grupę Folwark przy ul. Pestalozziego 16 w Bydgoszczy w sąsiedztwie Skweru Zamenhofa. Budynek mieszczący 57 nowych mieszkań nazwany został na cześć Ludwika Zamenhofa Domem Esperanto dla podkreślenia ponad stuletniego związku mieszkańców Bydgoszczy z teorią i praktyką międzynarodowego języka esperanto.

Uroczystość odsłonięcia tablicy odbędzie się 14 kwietnia 2016 roku o godz. 14:00 z udziałem władz miasta, miejscowej prasy, przedstawicieli władz Związku Esperantystów, właścicieli mieszkań Domu Esperanto, mieszkańców osiedla Bartodzieje i sympatyków Grupy Folwark. Uroczystość zakończy zwiedzanie nowego budynku i prezentacja dorobku Grupy Folwark, która obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia pracy na rynku mieszkaniowym Bydgoszczy.

Zaproszenie na odsłonięcie tablicy pamiątkowej

Na sprzedaż lokal biurowy w Domu Esperanto

NOWA CENA! Do sprzedaży lokal biurowy o powierzchni 29.69 m² na parterze w nowym budynku wielorodzinnym oddanym z końcem miesiąca marca 2016 r. Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia oraz zaplecza sanitarnego. Pomieszczenie główne 26,38 m². Pomieszczenie...

czytaj dalej
Rowerownia w Domu Esperanto

Rowerownia w Domu Esperanto

Wiemy jaki kłopot stwarza przechowywanie rowerów w budynkach wielopiętrowych. Jeżeli nie chcesz męczyć się z wnoszeniem na wysokie piętro i upychaniem roweru na balkonie (jak na zdjęciu) zainteresuj się naszą ofertą mieszkania w Domu Esperanto na Skrzetusku przy ul....

czytaj dalej