Uzyskano pozwolenie na użytkowanie budynku przy ul. Karpackiej 43C i tym samym Folwark Deweloper zakończył ostatni element mini osiedla pomiędzy ul Karpacką i Ujejskiego na Wzgórzu Wolności.

Bydgoszcz wzbogaciła się o 3 budynki wielorodzinne ze 143 mieszkaniami w których zlokalizowano trzy  podziemne  hale garażowe mieszczące 67 miejsc do parkowania samochodów. Około 500 osób znalazło swoje nowe miejsce w wygodnych, nowocześnie rozwiązanych mieszkaniach, w otoczeniu zadbanych terenów zieleni.

Folwark Deweloper i Generalny Wykonawca Interbud SA – po zakończonej budowie osiedla „WW” rozpoczyna następną inwestycje mieszkaniową to jest budowę Domu Esperanto przy Pestalozziego 16.

Wzgórze Wolności zyskuje bo się rozbudowuje

W okolicach naszego „osiedla ww” widać już wyraźnie wychodzącą z ziemi następną wielką inwestycję, która zmieni tę część Bydgoszczy i bardzo ją uatrakcyjni. Firma Strabag Sp. z o.o do końca października 2015 roku wybuduje centrum handlowe przy zbiegu ul. Wojska...

czytaj dalej
Wzgórze Wolności przybiera na wartości

Wzgórze Wolności przybiera na wartości

”Zielone Arkady” największe Centrum Handlowe w województwie będzie oddalone nie więcej niż 250-300 metrów od naszych budynków przy Karpackiej/Ujejskiego. Nie trzeba mówić jak bardzo ta nowa inwestycja wpłynie na wygodę mieszkania w tym miejscu.Setki sklepów, zakładów...

czytaj dalej