Prezentujemy pierwsze zdjęcia ukończonych elewacji budynku Melody w którym od tego roku zamieszka 77 rodzin w wygodnych i funkcjonalnych nowych mieszkaniach. Prezentowany budynek to pierwszy ukończony element zaplanowanego tu nowego super eleganckiego osiedla, które zostanie zrealizowane przez kilku bydgoskich deweloperów w ciągu najbliższych lat. Osią główną nowych inwestycji będzie przedłużenie ul. Paderewskiego, której budowę Miasto zaplanowało na ten rok. Budynek Melody, który wyłonił się w pełnej krasie po 12 miesiącach budowy i zostanie przekazany do użytkowania w III kwartale bieżącego roku zlokalizowany został w najbardziej korzystnym miejscu , w najbliższym sąsiedztwie uroczego kampusu planowanej tu Akademii Muzycznej będącego jednocześnie ogrodem, miejscem spacerów i ośrodkiem spotkań z kulturą muzyczną na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia jest także komfort akustyczny tego miejsca, dostatecznie daleko od ul Chodkiewicza tak, żeby nie było słychać ruchu ulicznego.

Melody elewacja

Wszystkich zainteresowanych tym nowym zakątkiem zmieniającego się i piękniejącego śródmieścia Bydgoszczy zapraszamy na Drzwi Otwarte w budynku Melody w najbliższy weekend w godz. 10:00-16:00. Można będzie obejrzeć mieszkania, docenić walory środowiskowe tej realizacji i mamy nadzieję, wybrać swoje miejsce do życia.

Drzwi Otwarte MELODY 20-21 października!

Informujemy, że w najbliższy weekend tj. 20-21 października 2018r., w ramach współpracy z  firmą Simple Dom organizujemy Drzwi Otwarte inwestycji MELODY przy ul. Paderewskiego 34. Wszystkich zainteresowanych klientów zapraszamy do zapoznania się z ofertą i...

czytaj dalej
Ostateczny adres nowej inwestycji Folwarku

Ostateczny adres nowej inwestycji Folwarku

Decyzją Prezydenta Miasta Bydgoszczy nowo projektowana ulica przy której zlokalizowany jest budynek Melody uzyskała patrona w osobie Józefa Ignacego Paderewskiego i w związku z tym ostateczny adres nowej inwestycji Folwarku to ul. Paderewskiego 34, Bydgoszcz.

czytaj dalej

Budynek Melody oddany do użytkowania

Budynek Melody został skontrolowany przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Bydgoszczy, który w dniu 17 lipca 2018 roku wydał decyzję o udzieleniu pozwolenia na użytkowanie. Decyzja ta stała się ostateczna w dniu 18 lipca 2018 roku.

czytaj dalej