Bydgoszcz wypięknieje wokół nowej siedziby Akademii Muzycznej.

W niedługim czasie Bydgoszcz uporządkuje następny zaniedbany dotąd fragment śródmieścia. Akademia Muzyczna uzyskała od Miasta działkę pomiędzy ulicami Kamienną, Gdańską i Chodkiewicza dla zlokalizowania tam swojej siedziby głównej. Powstaną budynki dydaktyczne i sale koncertowe wkomponowane w zieleń z wykorzystaniem naturalnego stawu jako elementu wzbogacającego architekturę całego kompleksu. Przeprowadzono już konkurs architektoniczny, wiadomo, że lwia część pieniędzy jest już we władaniu Rektora Uczelni.

Ulica Chodkiewicza po gruntownym wyremontowaniu nawierzchni znów wypięknieje dając dostęp do kompleksu koncertowo-parkowego jakiego będzie mogło pozazdrościć niejedno miasto europejskie. Na zdjęciu poniżej plan zagospodarowania z widoczną działką Akademii (zielono- pomarańczowe paski) i działka Folwark Deweloper (zaznaczona w okręgu).

Widok z mieszkań nowego domu Folwark Deweloper przy granicy Z Akademią Muzyczną nie będzie miał sobie równych.

W najbliższym sąsiedztwie nowej siedziby Akademii Muzycznej od strony ul. Chodkiewicza na przedłużeniu ul Paderewskiego w kierunku północnym Folwark Deweloper jeszcze w tym roku rozpocznie budowę nowego domu mieszkalnego o powierzchni około 4 tys. m2 z około 80 mieszkaniami i garażami podziemnymi. Nowi lokatorzy oprócz znakomitej lokalizacji względem śródmieścia , pięknych widoków będą także mogli nieraz wysłuchać darmowego koncertu muzykalnych sąsiadów.

Nowy budynek Folwarku będzie jedną z najciekawszych propozycji mieszkaniowych Bydgoszczy w latach 2017-18.

Wizualizacja na zdjęciu powyżej ilustruje zupełnie prawdopodobny widok z mieszkań na wyższych piętrach nowego budynku Folwarku, ponieważ jest on zlokalizowany bezpośrednio na granicy działki kampusu Uczelni.

Chodkiewicza
Nowa lokalizacja biura sprzedaży Folwark Deweloper

Nowa lokalizacja biura sprzedaży Folwark Deweloper

Po ponad 10 latach pracy w naszym obecnym biurze, postanowiliśmy zmienić lokalizację i unowocześnić nasze miejsce pracy🤗💼   Jesteśmy przekonani, że nowe miejsce będzie również dla Was wygodniejsze 😉 i już nie możemy się doczekać spotkania pod nowym adresem: 📍ul....

czytaj dalej
Folwark odmienia Bydgoszcz!

Folwark odmienia Bydgoszcz!

W dniu wczorajszym doszło do przekazania terenu pod budowę drogi do naszej inwestycji ILUZJON! Wspólnymi siłami wraz z firmą KKD z Szubina i przy wsparciu@zdmikp Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy, zrealizujemy inwestycję drogową polegającą na...

czytaj dalej