zdjecie-1
Folwark Deweloper z Bydgoszczy sprzedał 300 mieszkań.

W październiku dokonała się miła uroczystość przekazania przez Folwark Deweloper kluczy do 300. mieszkania wybudowanego i sprzedanego przez tę firmę od początku jej istnienia. Szczęśliwymi posiadaczami tego jubileuszowego mieszkania w budynku Dom Esperanto przy ul. Pestalozziego 16 zostali Państwo Andrzej i Danuta Antosiak z Bydgoszczy, którzy mieszkają w naszym mieście od urodzenia. Obecnie mieszkają w budynku jednorodzinnym, zdecydowali się na zmianę mieszkania ze względu świetną lokalizację Domu Esperanto, przestronny garaż podziemny i windę. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, zlokalizowane jest na drugim piętrze o łącznej powierzchni 59,96m2.

Folwark z jego 300. mieszkaniami i ponad tysiącem Bydgoszczan cieszących się z ich zasiedlenia cechuje pasja w ich przygotowywaniu. Te 300 mieszkań Folwarku zaprojektowali bydgoscy architekci, wybudowały mikro przedsiębiorstwa z bydgoskiego rynku budowlanego, kredyty przygotowały bydgoskie oddziały banków. 300 mieszkań Folwarku to wspólna praca środowiska przedsiębiorców z regionu. To ma kolosalny wpływ na funkcjonalność tych domów. Bydgoscy przedsiębiorcy najlepiej wiedzą czego potrzeba bydgoskim rodzinom, wiedzą o ich ograniczeniach finansowych i przyzwyczajeniach, tak więc mieszkania są skrojone na miarę.

Folwark Deweloper sp. z o. o. dołączył do niewielkiej grupy bydgoskich firm zajmujących się budową domów i sprzedażą mieszkań równo 10 lat temu. Został zarejestrowany w październiku 2006 roku. Rozpoczął się mozolny proces zaistnienia i utrzymania się na rynku. Plany są nadal optymistyczne. Firma zyskała opinię rzetelnego dewelopera, który traktuje swoich klientów jak rodzinę. Obecnie w sprzedaży są domy wielorodzinny na ul. Pestalozziego (17 mieszkań i ul. Bełzy (15 mieszkań). Oczekiwane jest wydanie pozwolenia na budowę następnego dom tym razem przy ul. Chodkiewicza (ok.80 mieszkań). Następne 300 rodzin znacznie szybciej niż za 10 lat dostanie klucze do swoich „folwarcznych” mieszkań.

Na zdjęciu powyżej Państwo Danuta i Andrzej Antosiak oraz prezes Folwark Deweloper Jacek Pustoła po podpisaniu jubileuszowego aktu notarialnego w kancelarii Notariusza Jerzego Przybyła w dniu 27.10.2016r.

Na zdjęciu poniżej Państwo Antosiak przed wejściem do Domu Esperanto odbierają od naszego przedstawiciela Mateusza Przybytkowskiego nowoczesną zmywarkę – prezent jubileuszowy ufundowany przez Folwark Deweloper z okazji podpisania przez nich 300. aktu sprzedaży mieszkania.

zdjecie-2
Folwark Deweloper sprzedał 300 mieszkań.
Solidarni z Ukrainą!

Solidarni z Ukrainą!

Solidarni z Ukrainą! W tak trudnym czasie, w imieniu Zarządu Folwark Deweloper, chcemy wyrazić solidarność z Sąsiadami ❗Osoby z Ukrainy są wśród nas, w naszej branży, w naszym sektorze, a nasze inwestycje powstają dzięki ciężkiej pracy wielu z nich.Należy im się za to...

czytaj dalej
Nowy Ład Mieszkaniowy?

Nowy Ład Mieszkaniowy?

Nastał Nowy Rok i nowa rzeczywistość gospodarcza, jak i mieszkaniowa.    Po kilku podwyżkach stóp procentowych raty wcześniej zaciągniętych kredytów niebawem wzrosną, część klientów już otrzymała nowe harmonogramy - zależy to od momentu zaciągnięcia kredytu oraz...

czytaj dalej
Siła regionalnej solidarności.

Siła regionalnej solidarności.

Naszymi klientami są często mieszkańcy miast satelickich Bydgoszczy. To najczęściej rodzice początkujących studentów, młodzi lekarze, informatycy – zaczynający tu studia lub pracę. Cieszyło nas to, odgrywaliśmy rolę centrum w służbie dla mniejszych sąsiadów… Nagle...

czytaj dalej