5 i 6 kwietnia swoje podwoje dla zwiedzających otworzy zlokalizowany na Wzgórzu Wolności Folwark Deweloper. Bydgoszczanie będą mieli okazję zobaczyć jak od wewnątrz wygląda budowa osiedla oraz na miejscu skorzystać z porad specjalistów w zakresie sfinansowania zakupu i zaprojektowania wymarzonego mieszkania.

Budowa osiedla WW posuwa się bardzo szybko. Część budynków jest już zamieszkała innych osiągnęła już wysokość ostatniej, czwartej kondygnacji. Podczas Drzwi Otwartych zwiedzający będą mogli wejść na budowę i z bliska sprawdzić jak wygląda zaawansowanie prac. – Wiosenny weekend to doskonały czas, aby przybliżyć się do realizacji marzeń o własnym mieszkaniu. Warto wykorzystać go, aby zapoznać się zarówno z walorami lokalizacji Osiedla WW, układem budynków jak i w spokojnej atmosferze porozmawiać o wszystkich istotnych kwestiach związanych z zakupem. Zapraszamy również Bydgoszczan, by zobaczyli jak wygląda budowa naszego osiedla od kuchni.

Siła regionalnej solidarności.

Siła regionalnej solidarności.

Naszymi klientami są często mieszkańcy miast satelickich Bydgoszczy. To najczęściej rodzice początkujących studentów, młodzi lekarze, informatycy – zaczynający tu studia lub pracę. Cieszyło nas to, odgrywaliśmy rolę centrum w służbie dla mniejszych sąsiadów… Nagle...

czytaj dalej