Mały Amsterdam powstanie na Czyżkówku.

Folwark Deweloper, po zakupieniu działki gruntu u zbiegu ulic Siedleckiej i Karolewskiej na Czyżkówku przygotowuje nowa inwestycję mieszkaniową pod nazwą Mały Amsterdam

nowe mieszkania na czyżkówku bydgoszcz

Zaplanowano tu około 100 nowych mieszkań częściowo z ogródkami, w części dwukondygnacyjnych dla większych rodzin, a także całkiem małych dla inwestorów na wynajem. Do tego garaż podziemny, zieleń, plac zabaw i obowiązkowo tulipany na wiosnę.

amsterdam bydgoszcz deweloper

Rozpoczęcie budowy na wiosnę 2018r, zakończenie w III kwartale 2019 r.
Czyżkówko stanowi od lat uznaną i lubianą przez Bydgoszczan enklawę mieszkaniową gdzie mieszka się wygodnie i komfortowo – jak w mieście, a także przyjemnie wśród zieleni i nad wodą – jak na wsi.
Znana pracownia architektoniczna Bartosza Kamińskiego Lines Architekci, która zaprojektowała wcześniej bardzo dobrze przyjęty przez mieszkańców Bydgoszczy Piano House, tym razem wyczarowała projekt obszernego domu wielorodzinnego, który swoja elewacją przypomina pierzeje słynnych kamieniczek nad amsterdamskimi kanałami.

architektura amsterdamu bydgoszcz folwark

Bliskie sąsiedztwo dużego stawu i przepływająca nieopodal Brda nasuwają skojarzenia z obmywanymi przez wodę budynkami w stolicy Holandii. Resztę dopełnia oszczędna kolorystyka przyjętych elewacji i pokryć dachowych w nowo projektowanym budynku.

bydgoszcz deweloper folwark

folwark deweloper bydgoszcz

Bydgoszcz wzbogaci się o nowy obiekt mieszkaniowy, którego architektura wyrażnie odbiega od standardów estetycznych dotychczas spotykanych , a mieszkańcy miasta będą mogli wybrać intrygujące miejsce do mieszkania „w mieście a jakby pod gruszą „

mały amsterdam inwestycja deweloperska bydgoszcz

mały amsterdam nowe mieszkania czyżkówko bydgoszcz.jpg