Folwark Deweloper realizuje nową inwestycję
przy Chodkiewicza 39.

  • 16 mieszkań 2 lub 3 pokojowych
  • winda
  • miejsca postojowe i garaże na terenie zamkniętym
  • Folwark Deweloper realizuje nową inwestycję przy Chodkiewicza 39, na odcinku między ulicami Sułkowskiego i Lelewela. Jest to modernistyczny, niewielki budynek z pięcioma kondygnacjami z czego cztery są mieszkalne. Na każdej z nich znajdują się cztery mieszkania z przestronnymi owalnymi balkonami.
  • Budynek wzorowano na dobrej architekturze międzywojennej, której przykłady można odnaleźć na sąsiednich ulicach Kozietulskiego i Lelewela. Bielawy, historycznie luksusowa dzielnica, w której lokowała się elita Bydgoszczy, ciągle budzi zasłużony zachwyt, a to z powodu kameralnej, niskiej zabudowy, zatopionej w bujnej zieleni. Nasz Biały Dom powstanie wśród starych, eleganckich, w dużym stopniu odrestaurowanych willi, budowanych przez lekarzy czy prawników. To lokalizacja wymarzona dla miłośników mieszkania blisko centrum. Nieopodal znajdują się Szpital Dziecięcy, budynki uniwersyteckie i eleganckie osiedle spółdzielcze.
  • W drugiej połowie 2015r. rozpocznie się remont ulicy Chodkiewicza, na odcinku między ulicami Sułkowskiego, a Wyszyńskiego, a więc w rejonie Białego Domu. Kompleksowy remont obejmie całkowitą wymianę jezdni z podbudową, wykonanie nowego torowiska w technologii tzw. „cichego toru” ze specjalnymi matami wygłuszającymi, nową konstrukcję trakcji, nowe słupy oświetleniowe oraz ułożenie nowych chodników. Ulica Chodkiewicza stanie się sentymentalnym salonem miasta.
  • W inwestycji dostępne są mieszkania dwu i trzypokojowe w metrażach od 34m2 do 59m2 - z możliwością łączenia mieszkań. Budynek ma zaprojektowaną elegancką klatkę schodową z windą i dwoma wyjściami - na ulice i parking. Dla każdego mieszkania przewidziano komórkę lokatorską na piętrze. Na poziomie parteru przewidziano 11 miejsc postojowych, zadaszonych i 2 niezależne garaże.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.